ראשי

ברטר לעסקים – שיטת המסחר העתיקה בעולם חוזרת בגדול!

שוק הברטר העולמי מגלגל עסקאות בשווי של מיליארדי דולרים, ועכשיו יתרונות הברטר, נגישים יותר גם לעסקים קטנים ובינוניים בישראל.

האם תרצו שהעסק שלכם גם ירוויח יותר וגם יחסוך מזומנים?

מי לא רוצה לחסוך כסף? מי לא רוצה לרכוש סחורות ושירותים תמורת אחוז מזומן יותר נמוך? עסקים אוהבים את עסקאות הברטר, כיוון שזהו כלי עסקי ושיווקי לצמיחה והתרחבות של העסק. בעסקאות ברטר, העסק רוכש סחורות ושירותים שהוא צריך ומשלם תמורתם, לא בכסף, אלא בסחורות ושירותים שהוא מוכר. כתוצאה מכך, העסק מסיים עם רווחיות יותר גדולה, כי הוא שמר על המזומנים בקופה, ומשלם רק בעלות העבודה/ייצור שלו.

בעולם של עד לפני כמה מאות שנים, איש לא הסתובב עם שטרות או כרטיס אשראי בארנק. בני אדם רכשו מוצרים באמצעות סחר חליפיןסחורה בתמורה לסחורה. נשמע רחוק ולא קשור לימינו? ובכן, לא אם תשאלו את חברת Barterplus, המפעילה מערכת מקוונת לניהול עסקאות בין חברות, המעוניינות לרכוש סחורות או שירותים והמציעות לחברות אחרות, בתמורה, מוצרים או שירותים, בהם הן מתמחות. במילים אחרות: עסקאות ברטר. 

על פי barterplus, עולם עסקאות הברטר תמיד היה קיים בארץ. בהרבה עסקאות, המתבצעות בענף הפרסום, בענף הרכב ועודכוללות בתוכן חלק כזה או אחר של ברטר. הרבה פעמים, לקוח גדול, כמו חברת רכב לדוגמא, שהולך לבצע רכישה רצינית, מכריח את הספק לקבל תמורה באמצעות רכב.

זו עסקת ברטר דו צידית רגילה. לעומת זאת, קיימות היום אפשרויות בעולם לבצע עסקאות ברטר באמצעות חברות ברטר אובנקיםשל ברטים, שמאפשרים לקבל תמורה למוצר שלך מכמה ספקים שונים, שיתכן ולא מכרת להם כלום, אבל הם עובדים מולהבנקוכך אתה יכול לקבל את המוצר שלהם.

בעזרת המערכת המקוונת החדשנית של Barterplus, עסקים קטנים ובינוניים יכולים לבצע עסקאות ברטר (סחר חליפין) משוכללות, רבצדדיות, בצורה פשוטה יעילה ומהירה. לא עוד ברטרראש בראששלרוב צד אחד לא מרוצה. ב Barterplus, מוכרים ללקוחות חדשים ועם התמורה קונים מה שרוצים מכל עסק בקהילה.   

היתרונות של עסקאות ברטר:

 • לא לשלם במזומן עבור חלק מההוצאות השוטפות של העסק ובכך לשפר את תזרים המזומנים.
 • כל עסקת מכירה ברטר עם לקוח חדש שלא היה לך מחד, ורכישות בברטר במקום במזומן מאידך, משפרות את רווחיות העסק
 • עבודה עם לקוחות חדשים, שלא היו עובדים איתך אם העסקה הייתה במזומן.
 • דרך נוספת להיפטר ממלאים עימם נתקעתם.
 • דרך נוספת לגבות חובות מעסקים אשר אינם יכולים לשלם במזומן.
 • חברות בקהילת הברטר המתרחבת, מביאה למעגלים עסקיים חדשים.
 • אמצעי נוסף לפרסום ושיווק ופיתוח קשרי עבודה אישיים.

איך זה עובד?

באמצעות barterplus אתם מרוויחים עבור הסחורה והשירותים שאתם מוכרים בדיוק כמו בכל עסקה רגילה, מקבלים יתרה שוות ערך לכסף מזומן, שנרשמת בחשבון החבר שלכם ב – barterplus.

גם אם אין לכם יתרת זכות, אבל יש לכם קו אשראי, אתם יכולים לצאת למסע קניות של סחורות או שירותים ממאות חברי barterplus אחרים. איתור סחורות וספקים המתאימים לכם הוא פשוט ומהיר.

כל תהליכי הרכישה, המכירה וניהול הפעילות ב – barterplus, נתמכים על ידי מערכת אינטרנטית מאובטחת, נוחה וקלה לשימוש גם במחשב וגם בנייד.

חשוב להדגיש, אתם לא חייבים לרכוש מאותו עסק שרכש ממכם, כי אם מכל אחד ואחד מחברי barterplus. אתם גם יכולים למכור עכשיו ולקנות מאוחר יותר, או לקנות עכשיו ולמכור מאוחר יותר. מתי שמתאים לכם.

אז איפה הקאץ‘?

אז זהו, אין שום קאץ, זה ככ פשוט שזה גאוני. אתם משתמשים במלאי או בשרות שלכם לטובת העסק וההוצאות שלכם. התשלום ל barterplus הוא בעמלה של אחוזים בודדים, ורק אם היתה עסקה, ורק בכוון אחד (או בזמן הרכישה או בזמן המכירה, איך שנוח לכם). אין דמי רישום, אין דמי מנוי, אין דמי טיפול, אין ריבית על אשראי, אין התחייבות וכו‘. לא הרווחתםלא שילמתם! כמו בעולם המודרני.

כמה טיפים לעסקאות ברטר:

 1. בתקופת מיתון בפרט, מומלץ מאוד לבצע עסקאות ברטר. עסקאות ברטר מספקות דרך מצוינת לרכישת לקוחות חדשים. עסקאות הברטר מאפשרות לחברה להגיע ללקוחות חדשים, ובכך להרחיב את חוג לקוחותיה והיקף המכירות. לקוחות אלו הם לקוחות חוזרים באופיים.
 2. אסור לקנות בברטר דברים שלא היית קונה בכסף. קנה בברטר רק מה שהיית קונה בכל מקרה ומשלם עליו כסף.
 3. התייחס לעסקת ברטר כעסקה לכל דברנהל משא ומתן על המחיר ועל טיב המוצר/שירות.
 4. עסקת ברטר אינה מקלט מס. יש להוציא חשבונית מס לכל עסקה כמו בעסקה רגילה.
 5. דאג שעסקת הברטר תמיד תגדיל את חוג הלקוחות שלך או תגדיל את היקף העבודה עם הקיימים. אם הספק שלך חייב לך כסף ונותן לך במקום, מוצר שלו  – זה לא עסקת ברטר!!!
 6. עדיף לבצע עסקאות ברטר דרך גוף שמרכז ומנהל ברטרים כמו barterplus. יש מגוון גדול מאד של מוצרים שניתן לקבל, יש פיקוח על המחירים, והספקים שמשתתפים נבחנו על ידי המערכת.
 7. אם אתה בעל עסק והולך לבצע רכישה פרטית, אין שום בעיה לבצע אותה בברטר. צריך רק לרשום נכון בספרי העסק שזה לא יהפוך את הרכישה להוצאה מוכרת“, אבל תגדיל את היקף המכירות של העסק.
 8. אל תחשוש מהבנק שלך שיראה פחות כסף בחשבון. אתה תצטרך להוציא פחות שיקים החוצה. ואם כל כך חשוב להראות מחזור לבנק, ניתן להחליף שיקים גם על עסקת ברטר. כך גם עשית ברטר וגם הבנק שלך רואה מחזורים.

https://barterplus.co.il/?id=704

היזם ואיש ההיטק ארז פישלר רואה בעסקאות בארטר הזדמנות אמיתית להגדלת מחזור המכירות ופוטנציאל המכירות בתקופה לא פשוטה זו של הקורונה. פישלר מסביר כי לעיתים האלמנט הפסיכולוגי של לקנות מוצר שלא בכסף אלא בשווה כסף עשויה להיתפס כעסקה ״קלה יותר״ על אף שכספית זה אותו דבר. בעולם ישנם מחזורים גדולים מאוד בעסקאות בארטר והגיע הזמן שזה יגיע גם לישראל

תגיות
הראה עוד

מאמרים קשורים

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בדוק גם
Close
Back to top button
Close