מגזין

שחקן הכדורגל, אביב חדד, חשוד שרימה בחורה וגזל ממנה כסף רב

עדן רק חיפשה אהבה, התברר כי בשביל האשלייה היא הייתה צריכה לשלם קרוב ל חצי מיליון ש"ח. אם גם אתם נתקלתם במעשה נוכלות של אביב חדד, תפנו אלינו!.

עדן ( שם בדוי) רק חיפשה אהבה. לאחר שניסתה את מזלה בלא מעט דייטים החליטה להיכנס לאתר היכרויות אוקיי קיופיד, שם התחילה להתכתב עם בחור בשם אביב חדד, שחקן כדורגל ומאמן קבוצת נוער במכבי עירוני קרית אתא. הקשר בין השניים נבנה מהר מאד. עדן מספרת שחדד היה המחזר המושלם ואף דיברו על חתונה וילדים. היא הייתה בטוחה שלאחר שנים רבות של חיפושים הנה הגיע יומה והיא תזכה סוף סוף להקים משפחה. אך כפי שהסיפור התפתח, לאביב חדד היו, ככל הנראה, תכניות אחרות.

תוך חודש מתחילת מערכת היחסים בין עדן לאביב חדד, אביב התחיל לשתף את עדן בחובות האדירים שיש לו. הוא הסביר שעומדים לקחת לו את הכל וסיפר שהוא מאויים על ידי עורכי דין, בנקים ודמויות מהעולם התחתון. לא עבר זמן רב, וחדד הצליח לשכנע את עדן לסייע לו.

עדן מספרת שהוא בכה לה על חייו, הסביר שמאיימים עליו, שתיכף לוקחים לו את הבית, שאנשים עוקבים אחריו. או שהם הורגים אותי או שאני מתאבד, אמר. הבנתי שאני חייבת לעזור לו. הוא אמר לי שברגע שהסיפור יגמר , נעבור לגור יחד ונתחתן.

בשלב מסויים עדן התחילה להעביר לחדד כסף. היא לקחה 125 אלף ש”ח הלוואות מהבנק. הוא לחץ עלייה לקחת את הכסף כמה שיותר מהר, כי נושפים לו בצוואר. עדן מעידה כי בכל יום הוא שלח לה הודעות על אהבתו אלייה ועד כמה הוא מעריך אותה, לצד דרישות לקבל כסף, כמה שיותר וכמה שיותר מהר. בכל הודעה מסר כי אם הוא לא יקבל את הכסף ‘הלך עליו’.

עם הזמן הבנק הפסיק לספק לה הלוואות וחדד המשיך לבקש כסף. הוא הבטיח שעוד שנייה יחזיר לה את הכל, הוא רק צריך למכור את הבית ובשביל זה הוא צריך עוד כסף על מנת שהבנק לא ייקח לו את הבית ולכן, הוא צריך שוב את עזרתה של עדן. בשלב הזה הבנק כבר סירב לתת לה הלוואות ולאור הלחץ שחדד הפעיל עלייה החליטה לפנות להלוואות חוץ בנקאיות בבנק ירושלים ובנק איגוד. חדד הבטיח שזה הסוף והודה לה, נשבע באהבתו והבטיח שהנה זה נגמר והם יוכלו להקים יחד משפחה. עדן התחייבה להלוואות נוספות,עוד 134 אלף ש”ח מבנק איגוד, 40 אלף ש”ח מבנק ירושלים, ו- 67 אלף ש”ח, הלוואות בכרטיסי אשראי. בשלב הזה עדן הבינה שמשהו לא כשורה אך אביב חדד הצליח תמיד לשכנע אותה שהכל יהיה בסדר. עדן מספרת כי מילים מסויימות, מילות אהבה, מחמאות וחיבה הספיקו על מנת לגרום לה להאמין בו ושוב לפתוח את הארנק למרות שהיא בעצמה כבר הייתה מרוששת.

עדן מספרת כי חדד אמר לה שכבר תקופה הוא לא מצליח לשלם מזונות לגרושתו, שיר אטיח ומתארת את השיחה ביניהם:

“הוא אמר לי שהצמידו לו סכין לצוואר ואמר שהעו”ד של גרושתו, בשם רובי, הביא חבורה של ערבים לפגישה איתו כדי לאיים עליו”.

לשיחה הזאת, כך נראה, הייתה מטרה. חדד טען שהיה צריך עוד כסף, כדי שיפסיקו לאיים עליו. לעדן כבר לא הייתה אפשרות לקחת הלוואה מאף מקור מוכר. במצב זה הציע אביב חדד פתרון: עדן תחתום על הלוואה עם חברה למימון רכבים ותקבל רכב מחברת ליסינג. מיד לאחר החתימה על ההסכם עם חברת הליסינג, חדד לקח את הרכב. עד היום עדן לא ראתה את הרכב ולדבריה, היא מעריכה כי הרכב נמכר בשטחים.

” אני מאד פחדתי, זה הריח לי מאד רע. אבל הוא והחבר שלו שכנעו אותי שאין עם זה שום בעיה, שזה חוקי . רעדתי כשישבתי במשרדי החברה וחתמתי על המימון לרכב. אחרי זה הודעתי להם שאני לא עושה זאת שוב”.

זמן קצר לאחר חתימת העיסקה עדן קיבלה שוברים לתשלום מימון הרכב, עוד משקולת שחדד הפיל עלייה. עדן המשיכה בחרדה להסביר שכבר אין לה כסף, היא חדלת פרעון וחדד המשיך להבטיח לה, שעוד רגע ישלם לה הכל ואמר: “מבחינתי אני רואה את זה רק כהלוואה. תודה על כל מה שאת עושה בשבילי”.

כמובן שאת הכסף עדן לא קיבלה חזרה. זמן קצר לאחר הונאת הרכב אביב חדד קבע פגישה עם אביב בלוד, בבית בכתובת, הרצל 50. במהלך הפגישה ניגש אליו רובי, אותו עורך דין אשר לכאורה ייצג את שיר אטיח, גרושתו של חדד. רובי הגיע עם ג’אמל. נשמעו איומים. הפגישה הסתיימה ועדן העבירה לידיהם מעטפה שבתוכה 3500 ש”ח במזומן והתחייבות של עדן לרכוש מכשירים סלולריים מסוג אייפון על מנת שחדד יוכל למכור אותם ולשלם את שארית החוב.

גם לאחר שעדן רכשה כ 10 סמארטפונים  בסכום של 50 אלף שח . זה לא הספיק. הוא היה צריך דחוף 1500 ש”ח. עדן כמובן העבירה לו. לאחר שהעבירה לו את הכסף ניסתה לשוחח איתו בטלפון בשעות הערב. אך חדד לא ענה לטלפון. לאחר מספר פעמים בהם נסתה עדן להשיג אותו, ענה חבר של חדד לטלפון וכפי שעדן מתארת הוא אמר: “הוא אמר לי שהתנפלו עליו ותקפו אותו” ושהוא הגיע למוקד רפואי. “רציתי לבוא לבקר אותו, אמרה עדן, אך הוא לא רצה להגיד לי איפה הוא. יום למחרת ראיתי שמישהי תייגה אותו בסטורי באינסטגרם ושהם היו יחד במסיבה, זה היה ממש ביום או יומיים אחרי שהסירו את ההגבלות של הקורונה”. “אחרי שסוף סוף נפגשנו הוא הודה שלא היה שום בית, שאיימו לקחת ממנו, ושבחודשיים וחצי האחרונים הוא היה עם בחורה אחרת. בכל התקופה הזאת, הוא שאב ממני כספים. אז הבנתי כי הכל היה שקר, ובחלקו הוא גם הודה ממש. מה שהכי קשה, אני עדיין לא מצליחה להאמין שהוא יכל לעשות את זה ואני פשוט האמנתי למבול השקרים הזה. הוא כל כך שכנע אותי שזה אמיתי ושהוא אוהב אותי ושהוא צריך כי אעזור לו כדי שנוכל להיות כבר ביחד”.

לאחר שחדד הודה, לטענתה, בחלק ממעשיו והיא הבינה את גודל המרמה וההונאה שבה נפלה כקורבן, פנתה למשטרה ובמקביל לעורך דין.

“הוא אמר שהוא לא יכול לפגוש אותי בגלל שמאיימים עליו ורודפים אחריו ואם אני אהיה לידו אז גם אני אהיה בסכנה. כל הזמן הזה הוא ידע שהייתי מרוששת בגללו, לא היה לי כסף לאוכל ודלק”.

עורך הדין עידן רוקח אשר מטפל בתיק מוסר: “במקרה שלפנינו, הגיעה אישה רווקה בת 36 למשרדינו, אשר העבירה לאדם אותו הכירה רק חודשים ספורים קודם לכן, מאות אלפי שקלים במזומן. אותו אדם הציג עצמו כבעל המיועד תוך שהוא הבטיח להכי בכוונתו להינשא לה. כאשר נגמרו למרשתי הכספים, נותק עמה הקשר באופן מיידי.

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מדאיגה בה גברים מתוחכמים מרחבי הארץ ומכל טווחי הגילאים מוצאים להם נשים תמימות המחפשות ומקוות כי מצאו את גבר חלומותיהם אך רק בדיעבד מבינות כי נפלו קורבן להונאה ותרמית, בדרך כלל בסכומים של מאות אלפי שקלים״

״לטעמנו, המשטרה כיום נוהגת בעניינים אלו פעמים רבות בקלות ראש, וכך יוצא אפוא כי כאשר מוגשת תלונה על כך, המשטרה לעיתים פוטרת את המתלוננת כלאחר יד באמתלה שמדובר בעניין אזרחי כאשר בפועל מדובר בעניין פלילי לאור העובדות והנסיבות המלמדות על ביצוע עבירות קשות של מרמה, הונאה, זיוף מסמכים, התחזות לאדם אחר ועוד היד נטויה״

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: החקירה מתנהלת בימים אלו ומטבע הדברים לא נוכל לפרט אודות חקירות מתנהלות.

משיר איטח נמסר בתגובה: הייתי נשואה לו, אין לי איתו שום עניין על שום חובות. אין לי איתו ילדים, ואין קשר למזונות.

מאביב חדד נמסר בתגובה: אין תגובה

 

הראה עוד

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close